Galerija

2022. gada Latvijas Zinātņu Tālmācības Vidusskolas absolventu izlaidums.

10.d klases skolēns Renats Ivanovs piedalījās Ēnu dienā, ēnoja Bērnu klīniskās universitātes bērnu ķirurgu Dailu Pugačevsku.

Jiaxin Dai 12.klase

Jiaxin ir 19 gadus jauna. Pirms 7 gadiem no Ķīnas kopā ar vecākiem pārcēlās uz Latviju. Jiaxin viena no svarīgākajām vērtībām ir dzīvot Latvijā. Jo šeit ir ļoti skaista daba un viņai patīk tas, ka šeit ir lielāka izvēle mācību ziņā. Meitene stāsta, ka Ķīnā un Latvijā cilvēkiem ir līdzīgi raksturi. Abās valstīs cilvēki ir ļoti draudzīgi un viesmīlīgi.Ar savu hobiju, digitālo zīmēšanu, Jiaxin nodarbojas jau no trešās klases. Bērnībā viņai patika skatīties multfilmas, mīļākā animācijas filma bija “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis”. Tā bija viena no lietām, kas iedvesmoja viņu šim hobijam. Vēl meitenes iedvesmas avots ir viņas māsa, kas arī nodarbojas ar zīmēšanu. Pēc vidusskolas beigšanas viņa vēlētos kļūt par animatori. Jiaxin stāsta, ka savās zīmēšanas prasmēs velētos uzlabot krāsošanu, lai krāsas zīmējumos būtu dabiskākas. Pašlaik viņa strādā pie cilvēku zīmēšanas, lai zīmējumos ķermeņa proporcijas būtu precīzākas.

Viņa visiem novēl mieru un veselību!

Natālija Jēkabsone 11.b

Natālijai ir 18 gadi, viņa ir no Jūrmalas. Konkursā piedalījās ar savu hobiju- fotografēšanu. Taču meitene atzīst, ka vēl raksta dzeju un dažreiz zīmē. Pirms diviem gadiem viņa nopietnāk sāka nodarboties ar fotografēšanu, iepriekš to darīja ar telefonu, taču neuzskatīja to par savu vaļasprieku. Natālija fotografē dažādas lietas, tomēr visvairāk portretus. Viņa stāsta, ka visi cilvēki ir skaisti un savās fotogrāfijās tos attēlo no sava redzējuma. Savos darbos viņa vēlas parādīt lietas, ko citi nepamana; izpaust savas emocijas.  Iedvesmas avoti viņas fotogrāfijām ir dažādi tā varbūt mūzika, krāsas vai pat pastaigas laikā pamanīti saules stari.

Fotografēšanu Natālija apguva pašmācības ceļā. Viņa stāsta, ka nav jābaidās no kļūdām, jo tās mums palīdz augt un attīstīt savas prasmes. Visi, kas ir savas jomas profesionāļi ir izgājuši cauri daudzām kļūdām, tikai tā var sevi pilnveidot. Galvenais ir nepadoties un nesalīdzināt sevi ar citiem!

Nākotnē viņa vēlētos izveidot savu izstādi. Natālija sadarbībā ar Jūrmalas jauniešu domi jau šobrīd strādā pie tā, lai īstenotu šo sapni. Meitenes lielākās vērtības ir viņas ģimene un draugi, kuri viņu atbalsta.

Natālija visiem novēl nepadoties un nenokārt galvu, jo katra tuneļa galā ir gaisma, un pēc sliktā vienmēr nāk labais.

Stāstus sagatavojusi Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas
Izglītojamo pašpārvalde

Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas digitālā izstāde- es varu es daru...

Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskola izveidojusi skolēnu darbu izstādi, kas aicina novērtēt katra cilvēka individualitāti un tiesības izteikties.

Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas Atbalsts Ukrainai

Šajos smagajos laikos ikvienam no mums, Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskola vēlas atbalstīt un palīdzēt Ukrainā dzīvojošos un šobrīd esošos cilvēkus, sniedzot kaut mazumiņu humanitārās palīdzības un atbalsta. Esam sagādājuši dažādas pirmās nepieciešamības izdzīvošanai preces, kuras sadarbībā ar Biedrību “Palīdzēsim Viens Otram”, nogādāsim Ukrainas cilvēkiem. Tā pat Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskola mūsu jauniešus mudina un māca sniegt palīdzīgu roku citiem cilvēkiem smagā brīdī. Vēlamies ne tikai materiāli atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus, bet rādīt piemēru arī mūsu jauniešiem ko nozīmē cilvēcība un emocionālais atbalsts. Būsim vienoti un turēsim atvērtas sirdis – viens otram!

Pateicībā un cieņā,
Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskola

Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas atbalsts biedrībai "Smaids"

’’Laime nav kaut kas gatavs. Tā nāk no tevis paša padarītā.’’ (Dalailama)  
Vēlamies pateikt paldies Biedrība Smaids par iespēju piedalīties zinību dienas pasākumā un iepriecināt bērnus ar dāvanām! Šī gada 5. septembrī Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas pārstāves devās uz labdarības pasākumu par godu jaunajam mācību gadam, lai iepriecinātu gan esošos, gan topošos skolēnus!
Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskola novēl veiksmīgu un panākumiem bagātu mācību gadu!

Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolas 2021. gada absolventu izlaidums

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Добро пожаловать в Рижскую 1-ю среднюю школу! Заполните заявку.

Laipni lūdzam Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolā! Lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

Piesakies šodien un saņem dāvanu no skolas!

Paldies! Pieteikums saņemts.

Mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

×