×
На осенний семестр (с сентября 2024 года)
места быстро заканчиваются,
в некоторых классах осталось по 1-2 места

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Šodien pieteicās: 15

Paldies par ziņu! Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kā notiek mācības tālmācībā?

Mūsu skolotāji no mācību materiāla ir izņēmuši visu lieko. Pārējais sadalīts īsās, saprotamās tēmās. Tu vari mācīties, izmantojot gatavus materiālus, video un tekstus vai arī pievienojoties tiešsaistes nodarbībām atbilstoši stundu sarakstam.

Apmācība, izmantojot gatavus mācību materiālus

Ar savu lietotājvārdu un paroli Tu ieej apmācību sistēmā. Skaties video, lasi tekstu, izpildi skolotāju uzdevumus. Periodiski mēs pārbaudām Tavas zināšanas ar pārbaudes darbiem, un Tu saņem vērtējumus. Pēc izglītības programmā noteiktā tēmu skaita izpildīšanas, mēs Tevi pārceļam nākamajā klasē.

Apmācība, izmantojot tiešsaistes lekcijas

Papildus Tu vari apmeklēt tiešsaistes nodarbības (pēc izvēles). Tiešsaistes nodarbības notiek saskaņā ar stundu sarakstu. Tiešsaistes nodarbībās skolotāji skaidro tās pašas tēmas, kuras Tu vari atrast gatavajos mācību materiālos. Tiešsaistes nodarbībā skolotājs runā par noteiktu tēmu, pēc tam dod iespēju skolēniem uzdot jautājumus. Tā, mācoties tēmu pēc tēmas, Tu pabeigsi klasi pēc klases un absolvēsi skolu.

Divas klases vienā mācību gadā

Ja Tu esi gatavs vienā mācību gadā pabeigt divas klases, informē administrāciju, saņem piekļuvi nākošā semestra mācību materiāliem un apgūsti tēmas ātrāk. Ja kaut kas nav skaidrs, jautā skolotājam. Tāpat arī droši raksti savam klases audzinātājam. Mūsu skolā klases audzinātājs ir Tavs draugs un palīgs. Skola dara visu, lai mūsu skolēniem mācīties būtu interesanti un vienkārši!

Vai tev ir vēl kādi jautājumi?

Paldies par ziņu! Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Adrese
Kontakti
2024 © Visas tiesības aizsargātas.