PROFESIJAS IEPAZĪSTOT TIKŠANĀS AR JOMAS PROFESIONĀLI!

Šī gada 9.februārī, pl.14:00 tiksimies ar Start-up uzņēmuma DronePlan līdzdibinātāju, jomas profesionāli Katerinu Daškēviču.

Katerina atbild par attiecību dibināšanu un uzturēšanu starp Baltijas uzņēmējiem un Honkongu, sniedzot atbalstu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmējiet apgūt Ķīnas tirgu.

Katerina ir arī mārketinga speciāliste-konsultante, viņa palīdz uzņēmumiem izveidot savu stilu, stāstu un veiksmīgi pozicionēties jomas tirgū, kā arī palīdz atrast pareizu komunikācijas piegājienu mērķauditorijai.

Ja Tev patīk programmēšana, ja esi tehnoloģiju fans vai dronu pasaule liekas kas aizraujošs un vēl nezināms, pievienojies šim aizraujošajam pieredzes stāstam un radīsi atbildes, vai vēlies savu dzīvi saistīt ar ko līdzīgu…

Zoom Meeting ID: 537 470 1092
Passcode: nBcT8i

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Citi jaunumi

18. novembra jaunāko latviešu filmu izlase par īpašu cenu

18. novembrī kinoteātris “Splendid Palace” saviem apmeklētājiem piedāvās noskatīties jaunākās latviešu filmas par īpašu cenu – 4.50 EUR! Primārais avots: https://www.splendidpalace.lv/lv/aktualitates/18-novembra-jaunako-latviesu-filmu-izlase-par-ipasu-cenu-290 Svētku programmā: Seansos plkst.

Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā

Latviešu valodas aģentūra aicina piedalīties skolēnu radošo darbu konkursā „Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā”. No katras skolas deviņus labākos darbus (domrakstus, esejas, dzejoļus, zīmējumus)

Добро пожаловать в Рижскую 1-ю среднюю школу! Заполните заявку.

Laipni lūdzam Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolā! Lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

Piesakies šodien un saņem dāvanu no skolas!

Paldies! Pieteikums saņemts.

Mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

×